Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O laboratoři

AGEL LAB otevře v Ostravě nové odběrové místo - zájemce v den otevření bezplatně vyšetří

9.2.2018

Nové bezbariérové odběrové místo otevře v pondělí 12. února AGEL LAB v Poliklinice Moravská Ostrava (na ulici Kostelní 23, nedaleko Sýkorova mostu). K této příležitosti nabídne lidem možnost podstoupit vybraná vyšetření bezplatně, a to mezi 7.00 a 11.00 hodinou. Nové odběrové je místo určené pro laboratorní diagnostiku a bude již téměř dvacátým odběrným místem laboratoří AGEL LAB v celé České republice.

Odběrová místnost se nachází ve druhém poschodí ostravské polikliniky na Kostelní ulici. Otevřeno zde bude každý všední den od 06.30 do 10.00 hodin.  „Na vyšetření krve je možné přijít se žádankou od lékaře či na vlastní žádost. Pacienty čeká příjemné prostředí, zkušené odběrové sestry, minimální čekací doby a široké spektrum nabízených vyšetření,“ říká RNDr. Lenka Kulíšková, garantka provozu klinických laboratoří.

Při příležitosti otevření nového odběrového místa si příchozí prohlédnou nově připravené prostory odběrového centra a mohou si nechat bezplatně ověřit svůj zdravotní stav. „Pro všechny účastníky slavnostního otevření připravujeme zdarma vyšetření cholesterolu, hladiny cukru nebo měření krevního tlaku a drobné občerstvení,“ uvedla Lenka Gondová, marketingová manažerka AGEL LAB.

AGEL LAB je celorepubliková síť laboratoří a vykonává mnoho speciálních vyšetření, a to především se zaměřením na biochemii, imunologii, alergologii, klinickou hematologii, klinickou mikrobiologii, lékařskou genetiku a cytologii. 

 

 

zpět na novinky